Картриджи защиты бытовой и теплотехники

Змінний картридж для антинакипного фільтра s250 СВОД-АС
355 грн
На складе
СВОД-АС — найкраще рішення для захисту Вашого двоконтурного котла від накипу. Він допоможе зберегти паспортні дані обладнання протягом усього строку його експлуатації (особливо актуальні витрати газу та електроенергії). Захищає нагрівальний ..
Змінний картридж для антинакипного фільтра s400 СВОД-АС
510 грн
На складе
Змінний картридж для фільтра st400 також можна встановити в будь-яку колбу 10 ". СВОД-АС — найкраще рішення для захисту Вашого двоконтурного котла від накипу. Він допоможе зберегти паспортні дані обладнання протягом усього строку його експлу..
Змінний картридж до фільтру знезалізнення S250/F5  СВОД-АС
400 грн
На складе
Змінний картридж до фільтру "СВОД" СВОД-АС + Знезалізнення призначений для захисту поверхні теплообміну від накипу і корозії (у тому числі і видалення раніше утвореної), також видалення з води сполук заліза. Картридж складається з двох модулів, що..
Змінний картридж СВОД-АС ВВ10
1 370 грн
На складе
Цей продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворення накипу, а також для очищення води від важких металів і домішок. Активна речовина «СВОД-АС» — аніоніт, оброблений хімічно активними ко..
Змінний картридж СВОД-АС ВВ20
2 600 грн
На складе
Даний продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворення накипу, а також для очищення води від важких металів і домішок. Активна речовина «СВОД-АС» — аніоніт, оброблений хімічно активними ..
Змінний комплект для антинакипних фільтрів СВОД-АС (100 мл)
129 грн
На складе
Змінний комплект для антинакипних фільтрів застосовується для наступних фільтрів: СВОД-АС для пральних і посудомийних машин (sf100w) та СВОД-АС для бойлерів і газових колонок (sf100b) Спосіб застосування: Після де..
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)