Фильтры для бытовой воды

Фильтры для бытовой воды


Антинакипний фільтр st250 (Pro)
499 грн
На складе
- Самостійна промивка обладнання без майстра "на ходу" без демонтажу; - Подальший захист нагрівальних елементів від накипу. Унікальна технологія самостійного промивання устаткування забезпечує ефективне, безпечне та легке очищення водонагрі..
Антинакипний фільтр для пральних і посудомийних машин +ТВН (у подарунок)  СВОД-АС
192 грн
На складе
Хочете, щоб пральна машина прослужила довше, а Ви при цьому економили на електроенергії та мийних засобах при кожному пранні? Встановіть фільтр "СВОД-АС sf100w"! Крім того, це прекрасний метод захисту від накипу посудомийної машини, т..
Антинакипний фільтр СВОД-АС BB-100
17 500 грн
На складе
Антинакипний фільтр "СВОД-АС" BB-100 призначений для захисту поверхні теплообміну від корозії та накипу (у тому числі і видалення раніше утвореного), а також для очищення води від важких металів і домішок. Застосовується для пр..
Антинакипний фільтр СВОД-АС ВВ10
2 300 грн
На складе
Цей продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворення накипу, а також для очищення води від важких металів і домішок. Активна речовина фільтра "СВОД-АС" BB-100 — аніоніт, оброблений хімічно а..
Антинакипний фільтр СВОД-АС ВВ20
3 350 грн
На складе
Даний продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворення накипу, а також для очищення води від важких металів і домішок. Активна речовина «СВОД-АС» — аніоніт, оброблений хімічно активними ..
Комплект обезжелезивание 3_OFFT_BB20 с картриджами
8 850 грн
На складе
Для воды с содержанием железа до 10 мг/л рекомендуем установить комплект фильтров "СВОД" Обезжелезивание 3_OFFT_BB20.Для увеличения степени задерживания по двухвалентному железу необходимо установить предварительный фильтр "СВОД" - окисляющий...
Комплект обезжелезивания 2_OFT_BB20 с картриджами СВОД
5 300 грн
На складе
Для воды с содержанием железа до 2 мг/л рекомендуем установить комплект фильтров "СВОД" Обезжелезивание 2_OFT_BB20.Для увеличения степени задерживания по двухвалентному железу необходимо установить предварительный фильтр "СВОД" - окисляющ..
Комплект фильтров СВОД ХВП 2_MST_BB10
3 700 грн
На складе
Оптимальное решение для защиты теплообменников и внутренней поверхности системы отопления модульной котельной.Комплект фильтров 2_MST_BB10 включает в себя:1 стадия фильтр грубой очистки типа ВВ10 с картриджем из вспененного полипропилена рейтингом ..
Комплект фильтров СВОД ХВП 3_OFST_BB20
8 850 грн
На складе
Комплексная ХВП для мини котельной: рекомендовано для воды, с повышенным содержанием железа​Установка 3 OFST BB20 включает в себя:1 стадия: предфильтр «СВОД®- окисляющий»Полипропиленовый картридж с повышенной гидрофильностью (обработанный синглетны..
Механический окисляющий фильтр OT_BB20 с картриджем СВОД
1 600 грн
На складе
Окисляющий механический фильтр "СВОД" Обезжелезивание OT_BB20 с картриджем из вспененного полипропиленового волокна, обработанного синглентным кислородом, рейтингом фильтрации 5 микрон.Назначение: для удаления из воды механических примесей, пе..
Проточный фильтр с картриджем Dafi
685 грн
На складе
ОписаниеКорпус проточного фильтра спроектирован для установки непосредственно в систему  водоснабжения и установки в непосредственной близости от точки водозабора ( использования). Специальная конструкция позволяет легко производить замен..
СВОД Антинакипний фільтр St250(Pro)
499 грн
На складе
- Самостійна промивка обладнання без майстра "на ходу" без демонтажу; - Подальший захист нагрівальних елементів від накипу. Унікальна технологія самостійної промивки обладнання забезпечує ефективне безпечне легке очищення водонагрівал..
Фільтр 10
195 грн
На складе
Фільтр виготовлений з високоякісних матеріалів, дозволенидля застосування в системах підготовки питної води.3-х шарова структура фільтра (змінний градієнт фільтрації) дозволяє знизити перепад тиску і збільшити термін служби картриджаМатеріал - полі..
Фільтр 10
195 грн
На складе
Фільтр виготовлений з високоякісних матеріалів, дозволенидля застосування в системах підготовки питної води.3-х шарова структура фільтра (змінний градієнт фільтрації) дозволяє знизити перепад тиску і збільшити термін служби картриджаМатеріал - полі..
Фільтр із картриджем st400 СВОД-АС
695 грн
На складе
Антинакипний фільтр для двоконтурних котлів і водонагрівальної техніки зі змінним картриджем СВОД-АС. Наповнювач СВОД-АС давно показав себе як надійний захист, який не має аналогів за широтою і спектром застосування для забезпечення безнакипного ре..
Фільтр із картриджем st400(L1/2) СВОД-АС підключення - латунна різьба
695 грн
На складе
Антинакипний фільтр для двоконтурних котлів і водонагрівальної техніки зі змінним картриджем СВОД-АС (підключення - латунна різьба). Наповнювач СВОД-АС давно показав себе як надійний захист, який не має аналогів за широтою і спектром застосування д..
Фільтр для бойлерів і газових колонок Silver 100 СВОД-АС
235 грн
На складе
Напевно, ви вже встигли оцінити всі переваги антинакипного фільтра "СВОД-АС", наповнювач якого — чарівні гранули — має унікальні властивості: перешкоджає утворенню накипу, видаляє раніше утворені відкладення. Але ще унікальнішим наш новий фільтр "S..
Фільтр для пральних і посудомийних машин Silver 100 СВОД-АС +ТВН (у подарунок)
245 грн
На складе
Напевно, ви вже встигли оцінити всі переваги антинакипного фільтра "СВОД-АС", наповнювач якого — чарівні гранули — має унікальні властивості: перешкоджає утворенню накипу, видаляє раніше утворені відкладення. Але ще унікальнішим на..
Фільтр з картриджем для теплотехніки st250 (L1 / 2) СВОД-АС підключення - латунна різьба
480 грн
На складе
Професійний антинакипний фільтр для теплотехніки зі змінним картриджем СВОД-АС (підключення - латунна різьба). Наповнювач СВОД-АС давно зарекомендував себе, як надійний захист, який не має аналогів за широтою і спектром застосування в забезпеченні..
Фільтр з картриджем для теплотехніки st250 СВОД-АС
480 грн
На складе
Професійний антинакипний фільтр для теплотехніки зі змінним картриджем СВОД-АС. Наповнювач СВОД-АС давно зарекомендував себе, як надійний захист, який не має аналогів за широтою і спектром застосування в забезпеченні безнакипного режиму роботи в..
Фільтр здвоєний механіка st400м СВОД-АС
810 грн
На складе
Сдвоенный фильтр обеспечивает две степени очистки воды. Двухступенчатая система очистки позволяет подготовить воду для качественной, бесперебойной, энергоэффективной работы теплотехники. На антинакипный фильтр "SVOD-AS" вода поступает уже очищенной..
Фільтр знезалізнення ST250/F5(L1/2) СВОД-АС підключення - латунна різьба
465 грн
На складе
Фільтр призначений для захисту поверхні теплообміну від накипу і корозії (в тому числі і видалення раніше утворенної), а також для зниження вмісту заліза у воді і видалення марганцю та алюмінію (підключення - латунна різьба). Картридж фільтра скла..
Фільтр триступеневої очистки механіка/знезалізнення MT10_ST250/F5 СВОД-АС
800 грн
На складе
Триступеневий захист теплотехніки - Готові рішення для приватних котелень. Фільтр складається з двох колб: - Перша- з модулем механічного очищення; - Друга - з подвійним модулем. Перший ступінь - модуль механічного очищення: забезпечує поперед..
Фильтр обезжелезивания FT10(L1/2) СВОД  латунная резьба
367 грн
На складе
Фильтр кондиционирования воды «СВОД» Обезжелезивание предназначен для удаления железа из водопроводной воды.В результате применения фильтра снижается содержание двух- и трехвалентного железа до нормативных показаний (0,2-0,3 мг/л), удаляется марган..
Фильтр обезжелезивания FTBB20 с картриджем СВОД
3 200 грн
На складе
Фильтр с картриджем "СВОД" Обезжелезивание FTBB20 предназначен для удаления железа из водопроводной воды.В результате применения данного фильтра, cнижается содержание железа в воде до нормативных показателей (0,2 - 0,3 мг/л), а также удаляется..
Показано с 1 по 25 из 25 (всего 1 страниц)