Картриджи удаления накипи

Змінний картридж для антинакипного фільтра s250 СВОД-АС
355 грн
На складе
СВОД-АС — найкраще рішення для захисту Вашого двоконтурного котла від накипу. Він допоможе зберегти паспортні дані обладнання протягом усього строку його експлуатації (особливо актуальні витрати газу та електроенергії). Захищає нагрівальний ..
Змінний картридж для антинакипного фільтра s400 СВОД-АС
510 грн
На складе
Змінний картридж для фільтра st400 також можна встановити в будь-яку колбу 10 ". СВОД-АС — найкраще рішення для захисту Вашого двоконтурного котла від накипу. Він допоможе зберегти паспортні дані обладнання протягом усього строку його експлу..
Набір картриджів від заліза СВОД
475 грн
На складе
Перша ступінь (ЗНЕЗАЛІЗНЕННЯ) - витягує з води нерозчинний (трехвалентное) залізо, переводить розчинний (двовалентне) в нерозчинну форму. Тим самим, знижуючи вміст заліза у воді до нормативних показників (0,2-0,3 мг / л). Видаляє алюміній і ма..
Набір картриджів механіка s400м СВОД-АС
520 грн
На складе
Картриджі для здвоєного фільтра, який забезпечує два ступені очищення води. Механічний фільтр ретельно очищає воду від осадових елементів, піску, мула, іржі та інших механічних забруднень. Ефективність забезпечується за рахунок високої щільності по..
Фільтр знезалізнення ST250/F5 СВОД-АС
465 грн
На складе
Фільтр призначений для захисту поверхні теплообміну від накипу і корозії (у тому числі і видалення раніше утвореної), а також видалення з води сполук заліза. Картридж фільтра складається з двох модулів, що забезпечує двоступеневий захист теплотехн..
Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)