Антинакипний фільтр СВОД-АС ВВ10

Антинакипний фільтр СВОД-АС ВВ10
Доступность: На складе
СВОД-АС Производитель: СВОД-АС
Доставка

Новая Почта, Justin, Укрпошта. Сроки доставки: 1-2 дня

Оплата

Наличными при получении, платежной картой VISA/Mastercard, безналичный расчет для юридических  лиц


На складе / Код товара: 738247239
2 300 грн

Описание Антинакипний фільтр СВОД-АС ВВ10

Цей продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворення накипу, а також для очищення води від важких металів і домішок. Активна речовина фільтра "СВОД-АС" BB-100 — аніоніт, оброблений хімічно активними компонентами за спеціальною технологією. Вода, що проходить крізь фільтр, набуває нових властивостей, які не дозволяють солям жорсткості випадати на поверхні теплообміну і запірній арматурі. Технічні характеристики: Ресурс картриджа: 262 000 л (262 М3), умови відповідності оброблюваної води ДСТУ 2874-82 "Вода питна" Температура оброблюваної води: +5 ... +40 °С Робоча температура води, що нагрівається: +5 ... +105 °С. Висота: 333 мм Діаметр: 184 мм Діаметр різьбы: 1" Робочий тиск: до 0,6 МПа (6 атм.) Строк експлуатації (картриджа) - 1 рік Строк придатності (картриджа) - 3 роки Комплектація: Корпус ВВ10 підвищеної продуктивності для холодної води Картридж "СВОД-АС" sbb10 Кронштейн і 4 шурупи Ключ Паспорт та інструкція з експлуатації
2 300 грн

Отзывы Антинакипний фільтр СВОД-АС ВВ10

Доброго дня.
Приобрели и установили данный фильтр на вход воды в квартиру. Очень удобно так, чтобы не ставить перед каждой техникой отдельно. Бойлер например греется быстро и не шумит, при стирке разводов не остается + большой ресурс фильтра. В принципе пока что довольны.

Мне понравилась универсальность фильтра, мы поставили его на общий вход воды в дом, вся техника теперь защищена от накипи, это очень удобно. Хорошая водоподготовка за адекватные деньги.

Написать отзыв