Змінний комплект для антинакипних фільтрів і картриджів СВОД-АС sc400

Змінний комплект для антинакипних фільтрів і картриджів СВОД-АС  sc400
Доступность: На складе
СВОД-АС Производитель: СВОД-АС
Доставка

Новая Почта, Justin, Укрпошта. Сроки доставки: 1-2 дня

Оплата

Наличными при получении, платежной картой VISA/Mastercard, безналичный расчет для юридических  лиц


На складе / Код товара: 738247232
385 грн

Описание Змінний комплект для антинакипних фільтрів і картриджів СВОД-АС sc400

Цей продукт — насамперед для тих, хто бажає перейти на екологічно безпечний засіб від накипу і при цьому заощадити свої кошти.

Маючи колбу, аналогічну до нашої, ви можете засипати в неї ефективний і екологічний «СВОД-АС», який захистить вашу техніку від накипу та корозії. Наповнювач можна застосовувати для всієї великої побутової водонагрівальної техніки.

«СВОД-АС» для фільтрів запобігає утворенню накипу та інших відкладень на нагрівальних елементах і запірній арматурі, забезпечує безперебійну роботу і збільшує термін служби водогрійного обладнання, а також значно знижує витрату електроенергії та мийних засобів.


Технічні характеристики:

Обсяг: 400 мл ± 3%

Ресурс - 70 000 л (за умови відповідності води ДСТу "Вода питна")

Температура оброблюваної води: +5 ... +40 ° С

Робоча температура води, що нагрівається: +5 ... + 105 ° С


Комплектація:

Наповнювач "СВОД-АС" - 400мл ± 3%

Поролоновий диск - 2 шт.

Календар заміни - 1 шт

Паспорт виробу - 1 шт


Монтаж:

Перекрийте подачу води на фільтр. Демонтуйте фільтр. Вийміть картридж з відпрацьованим наповнювачем, промийте колбу водою. Відкрийте кришку картриджа, витягніть верхню сітку, верхній і нижній поролон, наповнювач. Утилізуйте старий наповнювач відповідно до рекомендацій виробника. Наповнювач «СВОД -АС» не вимагає спеціальної утилізації і може бути викинутий в загальну каналізацію. Встановіть нижній поролоновий диск. Засипте новий наповнювач «СВОД-АС» в картридж. Одягніть верхній новий поролоновий диск і верхню сітку. Закрийте кришку картриджа. Встановіть картридж у фільтр. Щільно (без застосування інструменту) закрутіть кришку фільтра. Встановіть фільтр в систему водопостачання. Відкрийте подачу води. Для з'єднання кришки фільтра з краном (трубою) в разі необхідності рекомендується використовувати ФУМ стрічку.

Якщо при монтажі фільтра з під кришки з'явилася тіч, зверніть увагу на правильність розташування ущільнювального кільця (яке знаходиться між корпусом і кришкою фільтра). Для запобігання механічним пошкодженням при установці фільтра необхідно уникати нанесення ударів по корпусу і кришці. У разі прокидання діючої речовини на підлогу, будьте обережні під час руху, так як гранули створюють ефект ковзання. Для запобігання гідравлічних ударів при наявності електроклапанів, кранів і т.п. або, якщо робочий тиск перевищує 0,6 МПа, необхідно встановити перед фільтром регулятор тиску, редуктор.

385 грн

Отзывы Змінний комплект для антинакипних фільтрів і картриджів СВОД-АС sc400

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв