СВОД, Украина

СВОД, Украина

Антинакипний фільтр st250 (Pro) "СВОД-АС" + експрес-очищення "СВОД-ТВН" підключення -латунна різьба
499 грн
На складе
- Самостійна промивка обладнання без майстра "на ходу" без демонтажу; - Подальший захист нагрівальних елементів від накипу. Унікальна технологія самостійного промивання устаткування забезпечує ефективне, безпечне та легке очищення водонагрі..
Антинакипний фільтр для пральних і посудомийних машин +ТВН (у подарунок)  СВОД-АС
155 грн
На складе
Хочете, щоб пральна машина прослужила довше, а Ви при цьому економили на електроенергії та мийних засобах при кожному пранні? Встановіть фільтр "СВОД-АС sf100w"! Крім того, це прекрасний метод захисту від накипу посудомийної машини, т..
Антинакипний фільтр СВОД-АС  для бойлерів і газових колонок sf100b
146 грн
На складе
Цей фільтр ідеально підходить для бойлера об'ємом до 50 літрів (для сім'ї з двох осіб). Крім того, пристрій стане чудовим вирішенням проблеми накипу у вашому заміському будинку, оскільки забезпечить захист проточного або накопичувального водонагрів..
Антинакипний фільтр СВОД-АС BB-100
17 500 грн
На складе
Антинакипний фільтр "СВОД-АС" BB-100 призначений для захисту поверхні теплообміну від корозії та накипу (у тому числі і видалення раніше утвореного), а також для очищення води від важких металів і домішок. Застосовується для пр..
Антинакипний фільтр СВОД-АС ВВ10
2 100 грн
На складе
Цей продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворення накипу, а також для очищення води від важких металів і домішок. Активна речовина фільтра "СВОД-АС" BB-100 — аніоніт, оброблений хімічно а..
Антинакипний фільтр СВОД-АС ВВ20
3 100 грн
На складе
Даний продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворення накипу, а також для очищення води від важких металів і домішок. Активна речовина «СВОД-АС» — аніоніт, оброблений хімічно активними ..
Змінний картридж для антинакипного фільтра s250 СВОД-АС
274 грн
На складе
СВОД-АС — найкраще рішення для захисту Вашого двоконтурного котла від накипу. Він допоможе зберегти паспортні дані обладнання протягом усього строку його експлуатації (особливо актуальні витрати газу та електроенергії). Захищає нагрівальний ..
Змінний картридж для антинакипного фільтра s400 СВОД-АС
390 грн
На складе
Змінний картридж для фільтра st400 також можна встановити в будь-яку колбу 10 ". СВОД-АС — найкраще рішення для захисту Вашого двоконтурного котла від накипу. Він допоможе зберегти паспортні дані обладнання протягом усього строку його експлу..
Змінний картридж до фільтру знезалізнення S250/F5  СВОД-АС
299 грн
На складе
Змінний картридж до фільтру "СВОД" СВОД-АС + Знезалізнення призначений для захисту поверхні теплообміну від накипу і корозії (у тому числі і видалення раніше утвореної), також видалення з води сполук заліза. Картридж складається з двох модулів, що..
Змінний картридж СВОД-АС ВВ10
1 220 грн
На складе
Цей продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворення накипу, а також для очищення води від важких металів і домішок. Активна речовина «СВОД-АС» — аніоніт, оброблений хімічно активними ко..
Змінний картридж СВОД-АС ВВ20
2 100 грн
На складе
Даний продукт чудово підійде для захисту побутових і промислових теплообмінників від корозії та утворення накипу, а також для очищення води від важких металів і домішок. Активна речовина «СВОД-АС» — аніоніт, оброблений хімічно активними ..
Змінний комплект для антинакипних фільтрів і картриджів СВОД-АС  sc400
385 грн
На складе
Цей продукт — насамперед для тих, хто бажає перейти на екологічно безпечний засіб від накипу і при цьому заощадити свої кошти. Маючи колбу, аналогічну до нашої, ви можете засипати в неї ефективний і екологічний «СВОД-АС», який захи..
Змінний комплект для антинакипних фільтрів СВОД-АС (100 мл)
129 грн
На складе
Змінний комплект для антинакипних фільтрів застосовується для наступних фільтрів: СВОД-АС для пральних і посудомийних машин (sf100w) та СВОД-АС для бойлерів і газових колонок (sf100b) Спосіб застосування: Після де..
Змінний комплект для антинакипних фільтрів СВОД-АС (250 мл)
267 грн
На складе
Цей продукт — насамперед для тих, хто бажає перейти на екологічно безпечний засіб від накипу і при цьому заощадити свої кошти. Маючи колбу, аналогічну нашій, ви можете засипати в неї ефективний і екологічний «СВОД-АС», який захисти..
Картридж обезжелезивания  F10
210 грн
На складе
Сменный картридж к фильтру кондиционирования воды «СВОД» F10 Обезжелезивание предназначен для удаления железа из водопроводной воды.В результате применения картриджа снижается содержание двух- и трехвалентного железа до нормативных показаний (..
-5%
Картридж обезжелезивания FBB20 СВОД
1 900 грн 2 000 грн
На складе
Сменный картридж "СВОД" Обезжелезивание FBB20 для колбы ВВ20 предназначен для удаления железа из водопроводной воды.В результате применения фильтра cнижается содержание железа в воде до нормативных показателей (0,2 - 0,3 мг/л), а также удаляет..
-10%
Комплект картриджей обезжелезивание 2_OF_BB20 СВОД
2 100 грн 2 325 грн
На складе
Для воды с содержанием железа до 2 мг/л рекомендуем установить комплект картриджей "СВОД" Обезжелезивание 2_OF_BB20.Для увеличения степени задерживания по двухвалентному железу необходимо установить окисляющий картридж "СВОД" Обезжелезивание.П..
-4%
Комплект картриджей СВОД ХВП 3_OFS_BB20
4 100 грн 4 250 грн
На складе
Комплект картриджей 3_OFS_BB20 рекомендованы для воды с повышенным содержанием железа1 фильтрующая ступень «СВОД®- окисляющий»:Полипропиленовый картридж с повышенной гидрофильностью (обработанный синглетным кислородом). Удаляет механические примеси..
-13%
Комплект обезжелезивание 3_OFFT_BB20 с картриджами
7 600 грн 8 700 грн
На складе
Для воды с содержанием железа до 10 мг/л рекомендуем установить комплект фильтров "СВОД" Обезжелезивание 3_OFFT_BB20.Для увеличения степени задерживания по двухвалентному железу необходимо установить предварительный фильтр "СВОД" - окисляющий...
Комплект обезжелезивания 2_OFT_BB20 с картриджами СВОД
4 700 грн
На складе
Для воды с содержанием железа до 2 мг/л рекомендуем установить комплект фильтров "СВОД" Обезжелезивание 2_OFT_BB20.Для увеличения степени задерживания по двухвалентному железу необходимо установить предварительный фильтр "СВОД" - окисляющ..
Комплект фильтров СВОД ХВП 2_MST_BB10
3 200 грн
На складе
Оптимальное решение для защиты теплообменников и внутренней поверхности системы отопления модульной котельной.Комплект фильтров 2_MST_BB10 включает в себя:1 стадия фильтр грубой очистки типа ВВ10 с картриджем из вспененного полипропилена рейтингом ..
Комплект фильтров СВОД ХВП 2_MST_BB20
4 600 грн
На складе
Оптимальное решение для защиты теплообменников и внутренней поверхности системы отопления модульной котельной.Комплект фильтров 2_MST_BB20 включает в себя:1 стадия фильтр грубой очистки типа ВВ20 с картриджем из вспененного полипропилена рейтингом ..
-10%
Комплект фильтров СВОД ХВП 3_OFST_BB20
7 800 грн 8 700 грн
На складе
Комплексная ХВП для мини котельной: рекомендовано для воды, с повышенным содержанием железа​Установка 3 OFST BB20 включает в себя:1 стадия: предфильтр «СВОД®- окисляющий»Полипропиленовый картридж с повышенной гидрофильностью (обработанный синглетны..
Механический окисляющий фильтр OT_BB20 с картриджем СВОД
1 600 грн
На складе
Окисляющий механический фильтр "СВОД" Обезжелезивание OT_BB20 с картриджем из вспененного полипропиленового волокна, обработанного синглентным кислородом, рейтингом фильтрации 5 микрон.Назначение: для удаления из воды механических примесей, пе..
Набір картриджів SVOD жорсткість
415 грн
На складе
Перша ступінь (МЕХАНІКА) - пористий поліпропіленовий картридж забезпечує видалення механічних домішок до 5 мікрон, затримує частинки піску, іржі та інші зважені домішки, продовжує термін служби інших картриджів.Друга ступінь (СВОД-МІКС)&n..
Показано с 1 по 25 из 48 (всего 2 страниц)