Про нас


Інтернет-магазин «Чиста Вода» є частиною дистриб'юторської компанії з продажу систем водопідготовки і фільтрації води.  Наша компанія працює на ринку України з 2017 року і успішно розвивається в галузі водопідготовки.

 В даний час ми є офіційними дилерами таких торгових марок як Brita, Німеччина;  Dafi, Польща, а так само Organic і СВОД, Україна.

 Ми пропонуємо нашим покупцям професійну консультацію з питань водоочищення, так як наша команда працює в цій сфері більше 10 років і має великий досвід у вирішенні різних завдань як для приватних квартир і будинків, так і для ресторанів, готелів, пекарського виробництва і багато іншого

 Ми дуже любимо і дбаємо про наших покупців, тому - пропонуємо гнучкі умови співпраці з покупцями, оплати та доставки продукції.  Наші представники в регіонах доставляють продукцію, проводять консультації, працюють з рекламаціями, а так само надають післяпродажні послуги по встановленню та обслуговуванню систем.

 Наша мета - комфорт, зручність і здоров'я наших покупців, ми хочемо забезпечити наших покупців кращим рішенням з водопідготовки та водоочищення, враховуючи індивідуальні умови і фінансові можливості наших покупців.